Creative Cables Tube Kobber/Hvit
Creative Cables Tube Kobber/Hvit Dette produktet er på restordre og sendes så snart det er på lager igjen
Tube-pendelene fra italienske Creative Cables er stilren og funksjonell belysning til hjemmet ditt. Tube-pendlene fra Creative Cables er perfekte som kjøkkenlamper, men fungerer også utmerket i andre rom hvor du ønsker et fokusert lys med en elegant lysfordeling. Lampen sprer dessuten et mykt, fint skjær oppover som gir en eksklusiv og varm atmosfære i rommet.
Designen er både moderne og minimalistisk, og pendelen finnes i tofargede metallutførelser samt metall kombinert med boktre. Dette gjør at lampen passer like godt som en stilren detalj over kjøkkenbordet, spisestuebordet eller baren – og fungerer utmerket å kombinere i ulike høyder som en klynge i et hjørne.
Ledningen kan enkelt justeres til ønsket lengde eller byttes ut hvis du trenger en lengre variant. Prisen gjelder per lampe.
-
Eksklusiv italiensk design – Kombinasjonen av direkte lys og et mykt skjær oppover skaper en elegant og moderne atmosfære.
-
Perfekt kjøkkenbelysning – Gir et rettet og funksjonelt lys som passer utmerket over spiseplassen.
-
Elegant finish – Den børstede messingfargen sammen med svart metall gir et sofistikert inntrykk.
-
Høy kvalitet & holdbarhet – Laget i slitesterk metall for lang levetid og maksimal slitestyrke.
-
Justerbar ledning – Tilpass enkelt lengden etter takhøyde og behov.
- 2 års garanti – Gir deg trygghet ved kjøp.
| Type: | Pendel |
| Modell: | Tube |
| Bruksområde: | Innendørs |
| Interiør: | Kjøkken, stue, soverom, kafé |
| Materiale: | Metall |
| Farge: | Kobber / hvit |
| Diameter: | 6 cm |
| Høyde: | 30,6 cm |
| Ledningslengde: | 200 cm |
| Ledningsfarge: | Hvit tekstilledning |
| Spenning: | 220-240V |
| Maks watt: | Maks 60W LED |
| Sokkel: | E14 |
| Dimbar: | Ja, med ekstern dimmer |
| Antall lyskilder: | 1 |
| Lyskilde inkludert: | Nei |
| Inkludert takrosett: | Ja |
| IP-klassifisering: | IP20 for innendørsbruk |
| Garanti: | 2 år |
Det er tillatt å prøve det kjøpte produktet, akkurat som du ville gjort i en fysisk butikk. Men hvis varen faktisk er brukt, kan den ikke lenger returneres. I tillegg må varen alltid sendes i retur i egnet og original emballasje, uten skader, inkludert skrift eller permanente endringer på originalkartongen. En dårlig innpakket vare kan føre til skader under transport, noe som innebærer at kravet om retur kan bli avslått. Så vær forsiktig – både for din og vår skyld. Ikke nøl med å kontakte oss hvis du trenger hjelp, veiledning eller har spørsmål om frakten.
Du får hele det betalte beløpet tilbake når du returnerer en bestilling innen 14 dager. Du må imidlertid betale returfrakten selv. Du vil få pengene tilbakebetalt på samme måte som du betalte for varen, så snart vi har kontrollert varen.
Vi bruker Bring til levering av pakker. Levering skjer vanligvis innen fem hverdager, med mindre annet er oppgitt. Prisen er fra 99 kr til hentested og 149 kr til din adresse.
Alle leveringer til hentested er imidlertid gratis ved kjøp over 999 kr.
Creative Cables Tube Kobber/Hvit
709 krProdukter från samma brand
Du kanske gillar
Samlingar
Alla samlingarPersonlig rådgivning og trygg handel
Personlig veiledning
Usikker på størrelse, lysstyrke eller plassering? Våre lyseksperter hjelper deg med å finne den rette løsningen for hjemmet ditt.
Få veiledningHandle trygt hos Lampconcept
Et bredt utvalg av belysning fra ledende varemerker — med trygge vilkår fra bestilling til levering.





