Big Tube Taklampe H27 Børstet Kobber
Big Tube Taklampe H27 Børstet Kobber Dette produktet er på restordre og sendes så snart det er på lager igjen
Skap stemning i hjemmet ditt med Big Tube Pendel H27. Denne elegante pendelen finnes i svart, rust, børstet messing og børstet kobber, slik at du kan finne den perfekte nyansen for din innredning. Den moderne metallfinishen passer perfekt i kjøkkenet, stuen, rommet eller kafeen.
Med en diameter på 12 cm og en høyde på 27 cm er den ideell for å gi et stilfullt innslag, samtidig som den gir funksjonelt lys. Den svarte tekstilledningen på 200 cm kan enkelt tilpasses din innredning. Big Tube Pendel er dimbar og har en E27-sokkel, som gir deg mulighet til å velge den lyskilden som passer best for din stemning (lyskilde ikke inkludert).
Med en IP-verdi på 20 er lampen egnet for innendørs bruk, og med 2 års garanti kan du være trygg på at du får et produkt av høy kvalitet. Gjør innredningen din unik med denne vakre lampen!
| Type: | Pendel |
| Modell: | Stort rør |
| Bruksområde: | Innendørs |
| Interiør: | Kjøkken, stue, rom, kafé |
| Materiale: | Metall |
| Farge: | Børstet kobber |
| Diameter: | 12 cm |
| Høyde: | 27 cm |
| Ledningslengde: | 200 cm |
| Ledningsfarge: | Svart tekstilledning |
| Spenning: | 220-240V |
| Maks watt: | Maks 60W LED |
| Sokkel: | E27 |
| Dimmbar: | Ja |
| Antall lyskilder: | 1 |
| Lyskilde inkludert: | Nei |
| Takrosett inkludert: | Ja |
| IP-klassifisering: | IP20 for innendørs bruk |
| Garanti: | 2 år |
Det er tillatt å prøve det kjøpte produktet, akkurat som du ville gjort i en fysisk butikk. Men hvis varen faktisk er brukt, kan den ikke lenger returneres. I tillegg må varen alltid sendes i retur i egnet og original emballasje, uten skader, inkludert skrift eller permanente endringer på originalkartongen. En dårlig innpakket vare kan føre til skader under transport, noe som innebærer at kravet om retur kan bli avslått. Så vær forsiktig – både for din og vår skyld. Ikke nøl med å kontakte oss hvis du trenger hjelp, veiledning eller har spørsmål om frakten.
Du får hele det betalte beløpet tilbake når du returnerer en bestilling innen 14 dager. Du må imidlertid betale returfrakten selv. Du vil få pengene tilbakebetalt på samme måte som du betalte for varen, så snart vi har kontrollert varen.
Vi bruker Bring til levering av pakker. Levering skjer vanligvis innen fem hverdager, med mindre annet er oppgitt. Prisen er fra 99 kr til hentested og 149 kr til din adresse.
Alle leveringer til hentested er imidlertid gratis ved kjøp over 999 kr.
Big Tube Taklampe H27 Børstet Kobber
899 krProdukter från samma brand
Du kanske gillar
Samlingar
Alla samlingarPersonlig rådgivning og trygg handel
Personlig veiledning
Usikker på størrelse, lysstyrke eller plassering? Våre lyseksperter hjelper deg med å finne den rette løsningen for hjemmet ditt.
Få veiledningHandle trygt hos Lampconcept
Et bredt utvalg av belysning fra ledende varemerker — med trygge vilkår fra bestilling til levering.




