Bologna Mini LED Trådløs Bordlampe Svart
Bologna Mini LED Trådløs Bordlampe Svart Dette produktet er på restordre og sendes så snart det er på lager igjen
Bologna Mini er en svært stilig trådløs bordlampe. Lampen er oppladbar og laget av metall med en veldig fin overflate. Modellen finnes i fire forskjellige farger: messing, svart, kobber og sølv.
Lysstyrken på Bologna kan justeres i trinn via touchknappen på lampen, avhengig av om du ønsker å sitte og lese ved den eller skape en koselig stemning rundt bordet.
Lampen har IP54-klassifisering, noe som betyr at den også kan brukes utendørs, både i tørt og regnfullt vær. Det unike med Bologna bordlampe er dens lange levetid på opptil 17 timer med en lading på 5-6 timer, noe som gjør lampen både miljøvennlig og funksjonell, slik at du kan la den være tent over svært lang tid uten å måtte lade den ofte.
Bologna Mini er unik fordi den ikke bare er svært funksjonell og lett å ta med seg hjemme eller på reise, men også har et veldig pent design.
| Farge: | Svart |
| Materiale: | Metall - Aluminium |
| Lyskilde: | Innebygd |
| Modell: | Bologna Mini |
| Maks Watt: | 15W |
| Spenning: | 220-240V 50-60Hz |
| Lyskilde inkludert: | Nei |
| Høyde: | 26 cm |
| Diameter: | 8 cm |
| Oppladbar: | Ja |
| Ladetid: | Opptil 17 timer |
| Garanti: | 2 år |
Det er tillatt å prøve det kjøpte produktet, akkurat som du ville gjort i en fysisk butikk. Men hvis varen faktisk er brukt, kan den ikke lenger returneres. I tillegg må varen alltid sendes i retur i egnet og original emballasje, uten skader, inkludert skrift eller permanente endringer på originalkartongen. En dårlig innpakket vare kan føre til skader under transport, noe som innebærer at kravet om retur kan bli avslått. Så vær forsiktig – både for din og vår skyld. Ikke nøl med å kontakte oss hvis du trenger hjelp, veiledning eller har spørsmål om frakten.
Du får hele det betalte beløpet tilbake når du returnerer en bestilling innen 14 dager. Du må imidlertid betale returfrakten selv. Du vil få pengene tilbakebetalt på samme måte som du betalte for varen, så snart vi har kontrollert varen.
Vi bruker Bring til levering av pakker. Levering skjer vanligvis innen fem hverdager, med mindre annet er oppgitt. Prisen er fra 99 kr til hentested og 149 kr til din adresse.
Alle leveringer til hentested er imidlertid gratis ved kjøp over 999 kr.
Bologna Mini LED Trådløs Bordlampe Svart
449 krBilder fra våre kunder
Produkter från samma brand
Du kanske gillar
Samlingar
Alla samlingarPersonlig rådgivning og trygg handel
Personlig veiledning
Usikker på størrelse, lysstyrke eller plassering? Våre lyseksperter hjelper deg med å finne den rette løsningen for hjemmet ditt.
Få veiledningHandle trygt hos Lampconcept
Et bredt utvalg av belysning fra ledende varemerker — med trygge vilkår fra bestilling til levering.







