Casa Taklampe Ø41 Grå
Casa Taklampe Ø41 Grå Dette produktet er på restordre og sendes så snart det er på lager igjen
Casa-taklampene fra Nordic Seasons finnes i 4 fantastiske moderne farger.
Taklampene passer inn i nesten alle miljøer. Lampene er malt med en virkelig fin finish, så uansett hvilken av de 4 fargene du velger, er du garantert god kvalitet.
Casa-taklampene henges ofte i stuen eller på kjøkkenet over spisebordet eller på soverommet. Modellen har et tidløst design som du alltid vil glede deg over å se på.
| Type: | Taklampe |
| Modell: | Casa |
| Bruksområde: | Innendørs |
| Interiør: | Stue, kjøkken, soverom, kafé |
| Materiale: | Metall |
| Farge: | Rosa, Grå |
| Diameter: | 41 cm |
| Høyde: | 31 cm |
| Ledningslengde: | 200 cm |
| Ledningsfarge: | Svart tekstilledning |
| Spenning: | 220–240 V |
| Maks watt: | Maks 60W LED |
| Sokkel: | E27 |
| Dimmbar: | Ja |
| Antall lyskilder: | 1 |
| Lyskilde inkludert: | Nei |
| Takrosett inkludert: | Ja |
| IP-klassifisering: | IP20 for innendørs bruk |
| Garanti: | 2 år |
Det er tillatt å prøve det kjøpte produktet, akkurat som du ville gjort i en fysisk butikk. Men hvis varen faktisk er brukt, kan den ikke lenger returneres. I tillegg må varen alltid sendes i retur i egnet og original emballasje, uten skader, inkludert skrift eller permanente endringer på originalkartongen. En dårlig innpakket vare kan føre til skader under transport, noe som innebærer at kravet om retur kan bli avslått. Så vær forsiktig – både for din og vår skyld. Ikke nøl med å kontakte oss hvis du trenger hjelp, veiledning eller har spørsmål om frakten.
Du får hele det betalte beløpet tilbake når du returnerer en bestilling innen 14 dager. Du må imidlertid betale returfrakten selv. Du vil få pengene tilbakebetalt på samme måte som du betalte for varen, så snart vi har kontrollert varen.
Vi bruker Bring til levering av pakker. Levering skjer vanligvis innen fem hverdager, med mindre annet er oppgitt. Prisen er fra 99 kr til hentested og 149 kr til din adresse.
Alle leveringer til hentested er imidlertid gratis ved kjøp over 999 kr.
Casa Taklampe Ø41 Grå
529 krProdukter från samma brand
Du kanske gillar
Samlingar
Alla samlingarPersonlig rådgivning og trygg handel
Personlig veiledning
Usikker på størrelse, lysstyrke eller plassering? Våre lyseksperter hjelper deg med å finne den rette løsningen for hjemmet ditt.
Få veiledningHandle trygt hos Lampconcept
Et bredt utvalg av belysning fra ledende varemerker — med trygge vilkår fra bestilling til levering.




