Norman Taklampe Ø35 Grønn Marmorert
Norman Taklampe Ø35 Grønn Marmorert Dette produktet er på restordre og sendes så snart det er på lager igjen
Norman taklamper er designet i en moderne retrostil, som virkelig løfter interiøret ditt. Lampen er utrolig allsidig og passer inn i ethvert miljø. Den er laget med stor oppmerksomhet på detaljer, og innsiden av lampeskjermen har også en vakker børstet finish.
Norman-lampene finnes i tre flotte farger: antikk messing, rust og grønnmarmorert krom. Lampen gir en perfekt lysfordeling over bordet og vil garantert få komplimenter fra gjestene dine.
Lampen leveres med 2 meter svart tekstilledning, som naturligvis kan forkortes eller byttes ut dersom du trenger en lengre ledning.
Modellen finnes i to størrelser: Ø35 og Ø40. Uansett hvilken farge du velger, får du en taklampe av høy kvalitet til en god pris. Enten du trenger lampen over spisebordet, sofabordet, på kafé/restaurant eller et annet sted, vil du være fornøyd med lampens kvalitet og utstråling.
| Type: | Taklampe |
| Modell: | Norman |
| Bruksområde: | Innendørs |
| Plassering: | Stue, kjøkken, rom, kafé |
| Materiale: | Metall |
| Farge: | Grønnmarmorert krom |
| Diameter: | 35 cm |
| Høyde: | 30 cm |
| Ledningslengde: | 200 cm |
| Ledningsfarge: | Svart tekstilledning |
| Spenning: | 220-240V |
| Maks watt: | Maks 60W LED |
| Sokkel: | E27 |
| Dimmbar: | Ja |
| Antall lyskilder: | 1 |
| Lyskilde inkludert: | Nei |
| Takrosett inkludert: | Ja |
| IP-klassifisering: | IP20 for innendørs bruk |
| Garanti: | 2 år |
Det er tillatt å prøve det kjøpte produktet, akkurat som du ville gjort i en fysisk butikk. Men hvis varen faktisk er brukt, kan den ikke lenger returneres. I tillegg må varen alltid sendes i retur i egnet og original emballasje, uten skader, inkludert skrift eller permanente endringer på originalkartongen. En dårlig innpakket vare kan føre til skader under transport, noe som innebærer at kravet om retur kan bli avslått. Så vær forsiktig – både for din og vår skyld. Ikke nøl med å kontakte oss hvis du trenger hjelp, veiledning eller har spørsmål om frakten.
Du får hele det betalte beløpet tilbake når du returnerer en bestilling innen 14 dager. Du må imidlertid betale returfrakten selv. Du vil få pengene tilbakebetalt på samme måte som du betalte for varen, så snart vi har kontrollert varen.
Vi bruker Bring til levering av pakker. Levering skjer vanligvis innen fem hverdager, med mindre annet er oppgitt. Prisen er fra 99 kr til hentested og 149 kr til din adresse.
Alle leveringer til hentested er imidlertid gratis ved kjøp over 999 kr.
Produkter från samma brand
Du kanske gillar
Samlingar
Alla samlingarPersonlig rådgivning og trygg handel
Personlig veiledning
Usikker på størrelse, lysstyrke eller plassering? Våre lyseksperter hjelper deg med å finne den rette løsningen for hjemmet ditt.
Få veiledningHandle trygt hos Lampconcept
Et bredt utvalg av belysning fra ledende varemerker — med trygge vilkår fra bestilling til levering.




